Domů Poslat e-mail
Výběr zájezdů

Školy v přírodě

Nabídka velmi osvědčených kapacit na ubytování pro Vaší školu v přírodě 2011

Horská chata Lesní Zátiší ( 930 m n.m. )

Nachází se v Krkonoších na vrcholu Benecka Kapacita chaty 54 lůžek (2-5 ti lůžkové) pokoje s vlastním WC a sprchou.V celém objektu jsou koberce.V jídelně a kavárně je TV+SAT+video.Dále je dětem k dispozici herna,kulečník a stolní tenis.Na jižní straně chaty jsou 2 velké terasy s venkovním posezením a překrásným výhledem na Český ráj.Chata má vlastní bazén. 150 m od chaty se nachází lyžařský vlek.
Cena :1.stupeň 260,-Kč/os  .a den. 2. stupeň 270,-Kč/os.a den =ubytování, 5 x denně strava + pitný režim.

 

Penzion KITTY ( 750 m n.m. )

Leží v louce u lesa na okraji obce Lučany nad Nisou. Nový rodinný penzion má kapacitu 50 lůžek. Pokoje jsou 2-4 lůžkové s vlastním WC a sprchou,společná jídelna s TV je k dispozici na Vaší zábavu.U penzionu je hřiště, pískoviště pro děti,ohniště a prostorné louky na hraní. Vlastní lyžařský vlek.
Cena : 2600,-Kč/ žák za 7 nocí (i s dopravou).
V ceně zahrnuto:

  • Autobusová doprava od Vaší ZŠ,
  • 7 nocí ubytování, 5 x denně strava + pitný režim,
  • V ceně pobytu pestrý program:
  • exkurze ve sklárně
  • projížďka na koni pro každé dítě
  • promítání diapozitivů a beseda s horolezcem
  • vstup do plaveckého bazénu v Jablonci na 1 hod.
  • povídání o bižutérii,spojené s prodejní výstavkou.

 

Horská chata Alfonska ( 670 m n.m. )

Se nachází na úpatí vrchu Žalý v obci Benecko. Chata se skládá z  přízemí se dvěma jídelnami a barem, dále pak ze dvou pater ubytovací části. Kapacita chaty je 93 slálých lůžek. Pokoje jsou tří až pětilůžkové s možností přistýlek. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou, toalety a sprchy jsou odděleně na každém patře.K chatě náleží prostorný pozemek s hřištěm (tenis,volejbal,basketbal,fotbal,stolní tenis),dětské prolézačky, pískoviště a zahradní gril. 100 m od chaty je koupaliště a 150 m od lyžařských vleků.
Cena : 250,- Kč/os. a den = ubytování, 5 x denně strava + pitný režim.

 

Penzion na Rychlově ( 800 m n.m. )

V rekreačním středisku Benecko se nachází tento penzion s kapacitou 45 stálých lůžek. 2-4 lůžkové pokoje, soc. zařízení na patře dále 1 apartmá pro 3 až 4 os. s vlastní koupelnou a WC a společenská místnost umožňují příjemné ubytování.Přilehlé prostorné louky jsou určeny ke sportovnímu vyžití a k hrám.Vlastní vlek POMA 400 m dlouhý.
Cena : 240,- Kč/os. a den = ubytování, 5 x denně strava + pitný režim.

 

Chata Bedřichovka ( 730 m n.m. )

Leží 10 km od lyžařského střediska Deštné v Orlických horách.Zařízení má tři hlavní objekty chaty Bedřichovku Perlu a Lunu s celkovou kapacitou 140 osob. Ubytování je ve 2-3-4 lůžkových pokojích se společným soc. zař. K dispozici jsou společenské místnosti, jídelny a klubovna s barem.Dále zde naleznete kryté ohniště, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, minigolf, vlastní otevřený bazén. Můžete si zde zapůjčit horská kola, společenské hry a sportovní potřeby, nebo se projet na koních. Vlastní osvětlená sjezdovka 500 m dlouhá s lyžařským vlekem.
Cena : 240 Kč/os a den = ubytování, 5 x denně strava + pitný režim.

 

S nabízenými objekty máme ty nejlepší zkušenosti.Všude je velmi slušný a ochotný personál a vynikající kuchyně.U každé chaty je připraven námět na zajímavé výlety do okolí. Pedagogický doprovod má samozřejmě vše zdarma.
Rádi Vám nabídneme autobus.dopravu za 25Kč/km + 20% DPH
Krkonoše : orient.cena 350 Kč/žák. Orlické hory : 450 Kč/žák. Ceny jsou za rozpočítány na 40 platících za bus.
Nabídky platí v období : březen – červen a září – prosinec 2011. MŠ mají po dohodě slevy z pobytu a stravy.


Lesní zátiší:

Na Rychlově:

Kitty:


Podrobnější foto rádi dodáme k nahlédnutí.

Nahoru Domů Poslat e-mail Kniha návštěv Admin Mapa webu