Domů Poslat e-mail
Výběr zájezdů

Škola u moře - nabídka pro školní zájezd

ITÁLIE 2011 : Lido Adriano - Residence Belvedere


Lido Adriano

Lido Adriano leží přibližně 15 km jižně od historického města Ravenny. Typickým znakem jsou písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Chloubou města jsou zejména mozaikové výzdoby paláců a chrámů. Pro příjemné prožití letní dovolené přispěje celá řada možností výletů do různých aquaparků, výletů lodí podél pobřeží, večerní projížďky mašinkou po městě, či návštěva zábavného lunaparku Mirabilandia. V letovisku Lido Adriano nechybí ani síť kaváren, cukráren, barů, restaurací, diskoték a různých obchůdků se suvenýry.

 

 

Residence Belvedere

Residence Belvedere je šestiposchoďová budova s výtahem, vybavena dvěma bazény a velkým parkovištěm. Apartmány jsou složeny z manželské ložnice, menším pokojem s dvěma postelemi nebo palandou, koupelnou se sprchovým koutem a dvěma balkony. Pro naše klienty jsou rezervována spodní patra s nejbližším přístupem k moři. Residence Belvedere je oddělena od pláže pouze travnatou plochou.

 

Termíny zájezdů :

Odjezdy z ČR v pátek – příjezdy do ČR v neděli. 7 x ubytování (sobota-sobota)

Cena zájezdu s polopenzí.

Cena zájezdu s plnou penzí.

27.5.- 5.6. 2011

4.750,-Kč

5.000,-Kč

3.6.-12.6. 2011

5.150,-Kč

5.400,-Kč

10.6.-19.6. 2011

5.350,-Kč

5.600,-Kč

17.6.-26.6. 2011

5.450,-Kč

5.700,-Kč

Každá 11 osoba zcela zdarma.

Cena zahrnuje: Autobusovou dopravu z Mělníka (Štětí), stravování (polopenze, nebo plná penze), ubytování v apartmánech se sociálním zařízením a kuchyňským koutem, spotřebu vody a energií, služby delegáta CK, pojištění proti úpadku CK, komplexní cestovní pojištění.

Apartmány pro školní skupiny jsou 6 lůžkové a musí být plně obsazeny, aby se nemuselo doplácet neobsazené lůžko.

 Residence Belvedere se nacházi v srdci Jadranské Rivieri. Jedná se o šesti poschoďovou Residenci v blízkosti moře a s krásným výhledem na moře s přimým přístupem na pláž buď volnou nebo vybavenou. Residence je vybavena velkým bazénem pro dospělé a malým bazénem pro děti, nehlídané parkování a výtah.

 

Lido Adriano a Jadranská Riviera

Lido Adriano je moderni přímořské letovisko 13 km od Ravenny, v centru Jadranské Rivieri  Romagnole. Velice jednoduché k nalezeni, nabízí sportovni a zábavne zařizeni: tenisová hřište, vodni parky, windsurf, beach volley, malý fotbal, škola mozaiky a hlavně Mirabilandii, zábavný park největší v Italii, 20 km od Residence. Též nabízí výlety do Ravenny (13 km), San Marino
(60 km), Benátky (140 km), Firence (150 km) a mnoho uměleckých a přirodních zajimavostí Ravenny.

Apartmany

Apartmány Residence Belvedere jsou umístěné v šesti poschoďové Residenci s přímým přistupem na pláž, volnou nebo zařízenou, velkým bazénem pro dospělé a menším pro děti, nehlídaným parkovištěm a výtahem. Apartmány jsou takto umistěné: jedna manželská ložnice, jeden menší pokoj s dvěma lůžky nebo s dvěma postelemi nad sebou, obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby
A kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, dva balkóny z toho jeden balkón se stolem a židlemi.
Toto pohodlí Vám k dispozici, zaručuje prožití krásné dovolené plné pohody.

 

 

Mirabilandia

Největši zábavní park v Itálii
20 km od Residence Belvedere se nacházi Mirabilandie největší zabavní park celé Itálie a hlavní evropský zábavní park, rozsáhlý na 85 hektarů,7 námětových areálů, 44 atrakcí, 12 zábavních představení,16 restaurací a barů, 14 obchodů… a velký květinový park s 3 jezírky a mnoho malých zvířat. Kdo má zájem ponořit se do Caraibicke atmosféry, existuje Mirabilandia  beach, velký vodní park v centru Mirabilandie. Ale tímto to nekončí: večer je osvícený barevnými světly , večerní atmosféra s koncertní fontánou, neuvěřitelný ohňostroj rozsvítí noční nebesa. Čeká na Vás tisíce dobrodružství ve světě plném kouzla a zabavy.

 

Ravenna

Umělecké město ojedinělé na světě
Ravenna je ojedinělé město na světě co se týka historie, umění a kultury. Jenom svých 8 památek bylo vyhlášeno světovým majetkem lidstva UNESSCO. Pověst vládnoucího města Římského západu je vázána  dekoračními díly vysoké umělecké hodnoty, dodnes zachovalé,které nabízejí ojedinělé Bizanské paláce z V a VI století. Prohlídka Ravennske mozajky je plná kouzla  a vzrušení…Mezi svými významnými památkami se nachází : San Vitale, Mausoleo di Galla Placidia, Sant'Apollinare Nouvo a v Classe, Mausoleo do Teodorico, Battisteri. A navíc v Ravenne odpočívají pozůstatky básnika Dante, ktery zde zemřel v roce 1321.

Nahoru Domů Poslat e-mail Kniha návštěv Admin Mapa webu