Domů Poslat e-mail
Výběr zájezdů

S Delfínem za vínem - Morava 2015.

Vážení přátelé, již 16 rok nabízíme pro skupiny,kolektivy a přátele tzv. stmelovací dvoudenní zájezdy na Moravu za dobrým vínem. Dovolujeme si Vám předložit několik tras,které máme velmi dobře připravené a zajištěné. Pokud si náš zájezd vyberete, věříme,že budete jistě spokojeni jako zákazníci před Vámi. Dle Vašeho výběru Vám předložíme časový program.

Trasy našich zájezdů: č.1 1.den – zámek Buchlovice, Velehrad, ubytování a sklep v Bzenci. 2.den – skanzen ve Strážnici po obědě odjezd domů č. 2 1.den – zámek Buchlovice, plavba lodí po Baťově kanále ve Veselí nad Moravou, ubytování a sklep v Bzenci. 2.den – zámek Milotice, po obědě odjezd č. 3 1.den – v Čejkovicích Exkurze Templářských sklepů s ochutnávkou vína, zámek Milotice, ubytování a sklep v Bzenci. 2.den – skanzen ve Strážnici, po obědě odjezd č. 4 1.den – Čejkovice – Templářské sklepy, zámek Milotice, ubytování a sklep v Bzenci. 2.den – Moravský kras (Macocha, Punkevní jeskyně), po obědě odjezd . č. 5 1.den – Návštěva Kroměříže, ubytování a sklep v Bzenci. 2.den – zámek Bučovice, po obědě odjezd.

Dle Vašeho požadavku je možné se domluvit na kombinaci tras, nebo navštívit jiná místa, např.Jihlavu, Telč, Znojmo, Kyjov, zámky Lednice, Valtice atd. Vyslovte Vaše přání.

Termín zájezdu : záleží na Vašem rozhodnutí a našich možnostech. Odjezdy jsou z Vašeho místa určení, většinou v sobotu v 6:00 hod. a návraty v neděli kolem 18 hodiny.Je možné domluvit i jiné dny. Na našich zájezdech dochází k totálnímu stmelení kolektivu – a to je to podstatné.

Příklad programu :

Dvoudenní autobusový zájezd- MORAVA za dobrým vínem

Termín : většinou v sobotu ráno Cena : 1.700Kč/os. - děti do 5 let zdarma

V ceně zájezdu zahrnuto: - autobusová doprava (během cesty služby našeho číšníka)+veselý řidič - 1 x ubytování v hotelu ** - 1 x polopenze(večeře+snídaně) - posezení ve vinném sklípku s konzumací vína neomezeně,včetně bohatého pohoštění (obložené mísy, slané pečivo, káva, soda) - k tanci a poslechu Vám bude do rána hrát oblíbený muzikant (cimbálová muzika dle domluvy za příplatek) - služby personálu CK-budeme se Vám věnovat po celou dobu zájezdu,jako kdyby jste byli naši vlastní.Zásadně budeme dohlížet na dodržování pitného režimu!

Do romantického údolí hledící krásný hrad Český Šternberk, bude naší první zastávkou. Dále se přesuneme do Hustopečí, kde poobědváme v objednané a vyzkoušené restauraci. Na trase našeho cestování se zastavíme na návštěvě Templářských sklepů v Čejkovicích, kde si budeme povídat o víně a přitom koštovat několik vzorků vín. Bzenec bude naší další zastávkou. Zde v hotelu máme zajištěno ubytování ve dvou-tří lůžkových pokojích. Po večeři zajdeme do vinného sklípku ( cca 500m od hotelu), ve kterém za rytmů hudby, víru tance, konzumace vín s občerstvením dojde k totálnímu stmelování kolektivu až do ranních hodin. Druhý den navštívíme překrásné Sloupsko-Šošůvské jeskyně a po obědě pojedeme domů se zásadou dodržování pitného režimu jistě z vesela. Podrobnosti programu dostane každý účastník zájezdu v busu.

Odjezdy autobusu : Dubá 5:45 hod.(autobus.nádraží) ,Želízy 6:10(aut.zast.), Liběchov 6:15 (autobus zast.), Mělník 6:30 (u CK Delfín), 7:00 Kralupy n.Vlt. (KD Vltava), Praha 7:30 (naproti Wilsonovu nádr.zastávka MHD na magistrále směr Brno). Místa odjezdu lze přizpůsobit na přání kolektivu. V případě Vašeho zájmu budeme velice potěšeni a pevně věříme,že se Vám zájezd bude líbit a zažijeme jistě spousty legrace jako v letech minulých. Pokud s námi pojedete,nezapomeňte s sebou vzít dobrou náladu. Odjezdy autobusu přizpůsobíme dle potřeby kolektivu!!!!

 

 

Dobrý den s DELFÍNEM přeje Všem a na vaší účast se těší Petr Riegr

Klikněte zde pro další fotky 

Nahoru Domů Poslat e-mail Kniha návštěv Admin Mapa webu