Domů Poslat e-mail
Výběr zájezdů

Itálie - rodinný zájezd k Jónskému moři.

                     S Delfínem za sluncem

Ubytování přímo na pláži !! Italská polopenze v ceně

Rodinné 10 denní autokarové zájezdy k Jónskému moři

ITÁLIE Kalábrie – Cariati – Mandatoriccio Mare

Termíny zájezdů v období : od 6.5. do 16.10. 2011
Autobusová doprava
Luxusní, klimatizovaný autobus s WC, DVD a občerstvení. Cesta z Prahy cca 23 hodin.

1. CARIATI – bungalovy a apartmány LE CASETTE
Cena za osobu od : 5.999,-Kč. / děti slevy

2. MANDATORICCIO MARE - apartmány rezidence BERNARDO
Cena za osobu od: 6.599,-Kč. / děti slevy

Cena zahrnuje : Autokarovou dopravu, 7 nocí ubytování v bungalovech nebo v apartmánech, 1 slunečník a 2 lehátka na bungalov /apartmán v Le Casette, italskou polopenzi, služby delegáta.
Cena nezahrnuje : komplexní cestovní pojištění = 300,-Kč/os. za celý 10-ti denní zájezd.

Příplatky : Neobsazené lůžko = 1.999,-Kč/bungalov (apartmán), klimatizace 600,-Kč (pouze v bungalovech Le Cassete
a v rez. Bernardo),

Zavolejte, napište, ihned vám spočítáme kompletní cenu, dle Vašeho požadavku na termín.

Popis středisek:

1. CARIATI – LE CASETE
Hezké dřevěné bungalovy a apartmány obklopené exotickou zelení, přímo u privátní pláže (modrá vlajka za čistotu pláží) s plážovým servisem v ceně. Apartmány jsou vzdáleny cca 100m od moře. Vhodné pro všechny, kdo uvítají větší letovisko, ideální pro rodiny s dětmi.
Vzdálenost od centra:

Cca 2.5 km od historického centra a cca 2 km od nového centra Cariati, do města se dostanete procházkou nebo místní dopravou (cca 1€ - intervaly po 1.5 h). 500 m od ubytování začíná promenáda Lungo Mare s obchody, pizzeriemi, restauracemi…
Vybavení bungalovů (apartmánů):
Bungalovy a apartmány mají 1 až 2 ložnice, kuchyňský kout včetně lednice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, WC, sprchu, terasu. Parkování u areálu.
Popis bungalovů (apartmánů):
1/4 - mají ložnici s manželskou postelí nebo samostatnými postelemi a kuchyňský kout s rozkládacím lůžkem, WC a sprchu, 1/6 - mají 2 ložnice s manželským lůžkem nebo samostatnými postelemi, kuchyňský kout s rozkládacím lůžkem, WC a sprchu.
Ubytování dvojic:
dvojicím nabízíme dvě možnosti ubytování a to buď v samostatném 1/4 , kde se připlácí za neobsazené lůžko, nebo ve společném 1/6 , kde mají klienti samostatný pokoj, zbývající pokoj obsazuje CK dalšími klienty. Kuchyňka a sociální zařízení jsou společné, nedávají se již klienti do společných prostor.
Stravování stejné u všech nabízených kapacit (Le Casette, Bernardo) :
Italská polopenze - kontinentální snídaně, večeře – předkrm výběr ze 3 menu, dezert, sklenka vody a vína . Čaj, káva, džusy jsou k dispozici u snídaně.
Vzdálenost od moře:

Bungalovy - přímo na břehu moře, apartmány - cca 100 m od pláže. Hezká privátní pláž se světlým pískem, pozvolný vstup, v moři jsou oblázky. Moře je průzračně čisté.
Sport:
200 m od bungalovů nově vybudované hřiště na Bocce, Pétanque + půjčovna náčiní potřebné ke hře, na pláži hřiště na beach volejbal, 300 m fotbalové hřiště, sportovní rybaření v přístavu.

2. MANDATORICCIO MARE - apartmány rezidence BERNARDO
Velmi oblíbené apartmány s hezkým bazénem, českou kuchyní a barem za české Kč. Jen 100 m od pláže a v klidné oblasti. Doporučujeme zejména pro milovníky odpočinku, klidu, ideální pro rodiny s dětmi.
Vybavení objektu:
Recepce, bazén s lehátky, klimatizovaná jídelna s velkou TV (české, italské stanice), která může sloužit též jako společenská místnost (k dispozici karty, stolní hry, šipky, stolní fotbal), počítač s tiskárnou ( za poplatek ), wifi připojení (15 € na pobyt), bar za Kč (točené české pivo, občerstvení), výtah, parkování před apartmány.
Vybavení apartmánů:
Trezor, fén, kuchyňský kout (bez vařiče), mikrovlnná trouba, malá lednice bez mrazáku, rychlovarná konvice, balkón či terasa. K vybavení nepatří povlečení, vlastní nebo možnost dokoupení za příplatek.Mono pro 2 - 3 osoby: Obývací pokoj s malým kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2-3 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkón nebo terasa. Bilo pro 4 - 6 osob: 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2-3 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkón či terasa.Trilo pro 4 - 7 osob: Obývací pokoj s malým kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2-3 osoby a ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, a galerii, do které se vchází po schodech, s manželskou postelí, sociální zařízení bez sprchy, nebo obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2-3 osoby a dvě samostatné ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, balkón nebo terasa.
Vzdálenost od centra:
500 m od obchodů, restaurací, barů. V sezóně jsou otevřeny obchody cca 200 m od ubytování.
Vzdálenost od moře: 
Cca 100 metrů od pláže. Jedna pláž je dlouhá, písečná s pozvolným vstupem (vhodná i pro neplavce či vozíčkáře), druhá pláž je oblázkovo – písčitá, kde je vstup do vody příkřejší. V moři jsou oblázky - vhodné jsou boty do vody. Moře je klidné a nádherně čisté.

Popis apartmánů:
všechny apartmány mají vybavenou kuchyň včetně lednice a balkón nebo terasu.1/4 - mají ložnici s manželskou postelí a kuchyňský kout s rozkládacím lůžkem,WC a sprchu, 1/6 - mají ložnici s manželským lůžkem a pokoj s palandou, kuchyňský kout s rozkládacím lůžkem, WC a sprchu nebo otevřenou galerii bez dveří, do které se vchází po schodech,1/8 - mají ložnici s manželskou postelí, 2. ložnici s manželskou postelí nebo patrovým lůžkem, třetí uzavřenou ložnici s manželskou postelí nebo otevřenou galerii bez dveří, do které se vchází po schodech a kuchyňský kout s rozkládacím lůžkem, WC a sprchu.
Ubytování dvojic a jednotlivců: Dvojicím nabízíme dvě možnosti ubytování a to buď v samostatném apartmánu 1/4 L, kde se připlácí za neobsazené lůžko, nebo ve společném apartmánu 1/6 L nebo 1/8 L, kde mají klienti samostatný pokoj, zbývající pokoje obsazuje CK dalšími klienty. Kuchyňka a sociální zařízení jsou společné, klienti se nedávají do společných prostor.
Vzdálenost od centra:
500 m od obchodů, restaurací, barů. V sezóně jsou otevřeny obchody cca 200 m od ubytování.
Vzdálenost od moře:
Cca 100 metrů od pláže. –viz popis Bernardo.

Poplatky na místě (u delegátky) U VŠECH UBYTOVACÍCH KAPACIT:
vratná kauce 1.000,-Kč / apartmán/bungalov/ pobyt ( platí se na místě). Bude vrácena v den odjezdu.

 


                       

Mandatoriccio Mare – rezidence Bernardo a Marinella

 

Zde klikněte pro více obrázků.

 

Nahoru Domů Poslat e-mail Kniha návštěv Admin Mapa webu