Domů Poslat e-mail
Výběr zájezdů

Nabídka hotelů v Poděbradech

Hotel G-Rex
Hotel Libenský
Penzion Máj
Hotel Libuše
Hotel Zámeček
Hotel Zimní lázně

 

Hotel G-Rex

Ubytování

Hotel G-REX se nachází v blízkosti náměstí Jiřího. Díky své dobré poloze je velmi oblíben mezi návštěvníky, kteří mají rádi společnost a pohodlí. Hotel nabízí k dispozici 117 lůžek z nichž je 15 jednolůžkových, 44 dvoulůžkových, 2 třílůžkových pokojů a 4 apartmá. Pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a telefonem.

Stravování

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci v prvním patře. Stravují se zde většinou hosté po operaci srdce a hosté s klasickou léčebnou péčí. Pacienti ležící na Centru časné rehabilitace se stravují přímo v lůžkové části CČR.

Léčení

Hotel sám disponuje prostory pro rehabilitaci - moderní tělocvična, tréninková ergometrie a jiné. Nově se zde nachází kompletně vybavená elektroléčba a další lázeňské provozy - masáže, inhalace apod. Rozsáhlá léčebná část obsahuje dvanáctilůžkové Centrum časné rehabilitace (obdoba kardiologické jednotky intenzivní péče s možností monitorace vitálních funkcí) a oddělení funkční diagnostiky (EKG, bicyklová ergometrie, echokardiografie, spirometrie, EKG Holterovská monitorace, ambulantní monitorace TK). 24hodinová služba sester a stálá služba lékaře - kardiologa patří do standardu tohoto hotelu. Léčebna je odborně orientována na léčbu pacientů s onemocněním srdce a cév se zaměřením na stavy časně po srdeční operaci (překlady z lůžek Kardiocenter).

 

Hotel Libenský

Ubytování

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem a.s. Lázně Poděbrady. Objekt ležící ve středu lázeňské kolonády, patří svou polohou a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.
Hotel nabízí 202 lůžek, z toho 54 jednolůžkových, 70 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, nebo vanou, WC, ledničkou, telefonem s přímou volbou a barevným televizor se satelitním příjmem.
Recepce hotelu je v provozu 24 hodin denně. Rádi Vám poskytneme veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití. Samozřejmostí recepce je směnárenská činnost a prodej drobných předmětů. Hotel má vlastní parkoviště.

Stravování

Ke stravování slouží dvě jídelny s celkovou kapacitou 300 míst. Zde probíhá klasické léčebné stravování, ale i formou výběrem z menu. Stylovou kavárnu s terasou, kde můžete ochutnat dezerty od našich cukrářů, nebo dobrou kávu naleznete ve Foyer . Důležitou složkou léčebného pobytu je také vhodná strava - dieta, kterou určí při vstupní prohlídce pacienta ošetřující lékař na základě povahy onemocnění. O pacienty se stará nutriční terapeut, se kterým je možno kdykoliv stravu prokonzultovat.

Léčení

Hotel disponuje balneoprovozem, kvalitně vybavenou elektroléčbou a rehabilitací včetně tréninkové ergometrie. Nachází se zde stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře, přímo v hotelu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i vlastní solárium a místnost pro oxygenoterapii. Krátkou prosklenou spojovací chodbou se dostanete do bazénu sousedního lázeňského hotelu Zimní lázně. Procedury jsou podávány 6 dnů v týdnu. Od 1. září je v objektu nově otevřena solná jeskyně.

 

Penzion Máj

Ubytování

Penzion Máj je umístěn v klidné části parku a se svou ubytovací kapacitou 114 lůžek je druhým největším léčebným domem. Hostům je k dispozici 18 jednolůžkových a 48 dvoulůžkových pokojů. Příslušenství je společné na patře. V budově zajištěna lékařská péče po celých 24 hodin. Stravování je zajištěno ve vlastní jídelně. Léčebné procedury jsou hostům poskytovány v penzionu Mír, vzdáleném cca 300 metrů od objektu. V areálu je možno využít hřiště na míčové hry. Na recepci Vám naši pracovníci rádi poskytnou veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití.

Stravování

Součástí komplexní lázeňské léčby je také dietní stravování. Lázeňský host může být stravován rozdílnými dietami. Dietní strava je pečlivě připravována a kontrolována pod dohledem nutričního terapeuta a odborných pracovníků.

Léčení

Lázeňská léčebna umístěná v centru Poděbrad, nedaleko hotelu Zámeček. Jsou zde ordinace odborných lékařů, sester a další specializované vyšetřovny (EKG, bicyklová ergometrie a další). Přímo v budově je rehabilitační tělocvična, místnost pro tréninkovou ergometrii. Ostatní lázeňské procedury jsou podávány buď v nedalekém hotelu Zámeček nebo na lázeňské kolonádě v Centrálních lázních s moderním balneoprovozem se všemi základními léčebnými procedurami, rozsáhlou elektroléčbou se stále modernizovanými léčebnými přístroji. Procedury se podávají 6 dnů v týdnu. Léčebna je odborně orientována na léčbu pacientů s onemocněním srdce a cév.

 

Hotel Libuše

Ubytování

Hotel Libuše je zrekonstruovaný lázeňský hotel ve středu města situovaný v okraji lázeňského parku. Lůžková kapacita objektu činí 64 lůžek. Hostům jsou k dispozici 2 jednolůžkové, 28 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem s přímou provolbou, ledničkou a barevným televizorem se satelitním příjmem. Na recepci Vám rádi podáme veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití. Recepce zajišťuje směnárenskou činnost.

Stravování

Všem ubytovaným hostům slouží ke stravování restaurace v přízemí hotelu. Stravují se zde především hosté po operačním stavu a hosté se standardní léčebnou péčí. Hosté, kteří nejsou omezeni žádnou dietou si mohou vybírat z nabídky několika pokrmů.

Léčení

Veškeré procedury jsou zajištěny v objektu Centrálních a letních lázní vzdálených přibližně 30 m od hotelu.

 

Hotel Zámeček

Unikátní architektonický skvost z 20. let minulého století je zasazen do krásného prostředí lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Hotel prošel citlivou rekonstrukcí a nabízí svým hostům moderní komfort ve stylovém prostředí.

Ubytování

hotelový komplex je tvořen hlavní budovou (49 pokojů) a dependencí (13 pokojů). Pokoje jsou standardně vybaveny moderním, komfortním nábytkem. K dispozici je dále televize se satelitním příjmem, telefon, připojení na internet a minibar. Koupelna se sprchou nebo vanou a WC. Hotel nabízí kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i apartmány.

Rámcové služby

Recepce a směnárna s nepřetržitým provozem, sekretářské služby, lobby bar, room service. Konferenční centrum nabízí 2 místnosti s moderním technickým vybavením. K dispozici je jednací sál s kapacitou 50 míst a Modrý salonek s kapacitou 28 míst. Konferenční sály jsou rovněž banketovým zázemím hotelu. Akceptujeme platební karty.

Gastronomie

V hotelu je a la carte restaurant s mezinárodní i českou kuchyní, kavárna a bar. Snídaně nabízíme formou výběru z bohatého bufetu. Rádi Vám přikládáme náš aktuální jídelní lístek k možnosti Vašeho výběru. Máme pro Vás otevřeno každý den od 11,00 hod do 22,00 hod.

Léčebné procedury a terapie

Wellness s relaxačními i sportovními masážemi, perličkovými koupelemi a infra saunou je v hotelu samozřejmostí. Co však Zámeček odlišuje od wellness hotelů je možnost poskytnutí prvotřídní lázeňské péče. Tyto služby jsou v hotelu zajištěny supervizí odborného lékaře. Uhličité a přísadové koupele nebo ruční podvodní masáže tvoří jen krátký výčet z možných metod léčby poskytovaných přímo v hotelu. Další léčebné procedury jsou na přání klienta poskytovány v nedalekých zařízeních Lázně Poděbrady a.s.

Různé

K dispozici jsou dětské postýlky. Pobyt se psem je za poplatek možný (uvádějte, prosím, při rezervaci). Placené parkoviště pro omezený počet vozů (doporučujeme rezervovat předem).

 

Hotel Zimní lázně

Ubytování

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády, je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský. Ubytovací kapacita hotelu je 87 lůžek, z toho 9 jednolůžkových, 37 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. V těchto pokojích je vybavení odpovídající standardu *** - sprcha s WC, lednička, telefon s přímou provolbou a barevný televizor se satelitním příjmem.
Na recepci Vám naši pracovníci rádi poskytnou veškeré informace týkající se všech léčebných pobytů, kulturního i sportovního vyžití a dalších služeb. Hotel má vlastní parkoviště a nabízí hostům půjčovnu jízdních kol nebo pronájem relaxačního bazénu.

Stravování

Hotel má 1 jídelnu s kapacitou 100 míst v komplexu Libenský, kde se nachází i krásná stylová kavárna s terasou. Důležitou složkou léčebného pobytu je také vhodná strava - dieta, kterou určí při vstupní prohlídce pacienta ošetřující lékař na základě povahy onemocnění. O pacienty pečuje nutriční terapeut, se kterým je možno kdykoliv stravu prokonzultovat.

Léčení

Léčebné procedury jsou podávány v objektu hotelu Libenský a nebo v Centrálních lázních, kde se nachází balneoprovoz, elektroléčba včetně rehabilitace a tréninkové ergometrie. Další služby zajišťuje hotel Libenský, kde se nachází stálá služba sester a pohotovostní služba lékaře. V objektu jsou ordinace ošetřujících lékařů a další odborné vyšetřovny (EKG, diagnostická ergometrie, doppler a další). Součástí je i vlastní solárium a místnost pro oxygenoterapii.

Nahoru Domů Poslat e-mail Kniha návštěv Admin Mapa webu